دانلود کتاب 800 واژه GRE (ویرایش چهارم)

کتاب 800 واژه GRE

کتاب 800 واژه GRE یکی از مفیدترین و به روز ترین منابع موجود برای شرکت در آزمون GRE است. با این کتاب تا حدود زیادی خیالتان از بابت بخش لغات و واژگان آزمون GRE راحت خواهد بود. آزمون های جی آر ای یکی از مهمترین آزمون‌های زبان انگلیسی در سطوح بالایی همانند کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. داوطلبان این آزمون را غالبا افرادی تشکیل می‌دهند که قصد ارتقای سمت خود و بالابردن رتبه‌ی علمی‌شان را در دانشگاه ها و مراکز علمی دارند. در این آزمون مباحث مختلفی مطرح می شود.

داشتن دایره گسترده از واژگان کاربردی، پیش نیاز تست‌زنی موفق در آزمون GRE است. در کتاب GRE که در ویرایش چهارم آن بازبینی و به روز شده است، تعداد 800 واژه با تعریف برای شما در نظر گرفته شده است، واژگان این کتاب در سطح دانشگاه هستند و اغلب در آزمون GRE ظاهر می‌شوند. با استفاده از این کتاب می‌توانید از نحوه استفاده از لغات در زمینه‌های مختلف آشنا شوید.

دانلود کتاب 800 واژه ضروری GRE

ویژگی‌های اضافی کتاب لغات ضروری امتحان  GRE عبارتند از یک پیش‌آزمون، فهرست کلمات طولانی با تمرین‌های کامل به صورت تکمیل جملات و فصلی که ریشه‌های اصلی کلمات را مورد بحث و تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد. کتاب با یک پس آزمون مفصل به پایان می رسد. تمامی تمرینات و تمامی سوالات در پس آزمون پاسخ داده شده است.

کتاب 800 واژه GRE کاری از انتشارات موفق Barron است که پیش‎‌تر کتاب های معروفی مانند 504 واژه ضروری انگلیسی و نیز 1100 واژه ای که باید بدانید را در کارنامه درخشان خود دارد. فایل PDF این کتاب را می‌توانید از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود کتاب 800 واژه ضروری GRE (حجم: 12 مگابایت)

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب vocabulary for the high school student

زبان پی اچ دی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *