دانلود کتاب Oxford English for Football

دانلود کتاب Oxford English for Football

کتاب Oxford English for Football برای افرادی تالیف شده است که با صنعت فوتبال سر و کار دارند و برای ارتباط روزمره به زبان اتگلیسی نیاز دارند. این کتاب به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های زبانی و لغوی مورد نیاز برای فهم و درک موقعیت‌های معمول در زمینه فوتبال را بیاموزید.

کتاب Oxford English for Football شامل 8 درس است که همه پست‌های فوتبالی داخل و خارج زمین از خط حمله تا مربی را پوشش می‌دهد. هر درس به طور مستقل عمل می‌کند و می‌تواند بر اساس نیاز و علایق فرد یادگیرنده استفاده شود. از این کتاب می‌توان به صورت خودآموز نیز استفاده کرد.

هر درس با کوییز و تمرینی کوتاه به نام kick-off (به معنی شروع مسابقه فوتبال) آغاز می‌شود که حکم پیش درآمد برای هر درس را دارد. تمرینات کاربردی، مباحث شنیداری، متون مربوط به فوتبال و تصاویر و عکس‌ها به شما کمک می‌کند تا کلمات و اصطلاحات مهم فوتبال را بیاموزید. هر درس با مشخصات یک بازیکن مشهور که با بحث و سوال و جواب از بازیکن همراه است به پایان می‌رسد.

بعد از اینکه که کل کتاب Oxford English for Football را تمام کردید می‌توانید خودتان را با بخش Test Yourself مورد سنجش قرار دهید. این بخش به صورت جدول کلمات در صفحات 71-70 قرار دارد. در بخش ضمیمه کتاب یک boardgame، پاسخ سوالات کتاب، متن فایل‌های صوتی و لیستی از کلمات مهم کتاب قرار دارد که همراه با تلفظ فونتیک است.

نرم افزار کتاب شامل متن‌هایی شنیداری کتاب است که می‌توانید از طریق کامپیوتر به آن گوش کنید. اگر کتاب را به صورت خودآموز استفاده می‌کنید این نرم افزار کمک خوبی برای شما خواهد بود.

در ادامه می‌توانید فایل PDF کتاب را به همراه فایل‌های صوتی آن دانلود کنید.

دانلود کتاب English for Football نسخه PDF (حجم فایل: 19 مگابایت)

دانلود فایل‌های صوتی کتاب (حجم فایل 32 مگابایت)

دانلود نرم افزار کتاب (حجم فایل: 2 مگابایت)

مطلب مرتبط:

دانلود مجموعه American English File

3 دیدگاه‌ها

  1. با تشکر از مطالب مفیدتون. با لینک های دانلود کتاب Oxford English for Football فاسلی دانلود نمیشه و اتفاق خاصی نمیفته

  2. ممنون بابت مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *