دانلود کتاب TOEFL Reading Flash Peterson

کتاب TOEFL Reading Flash Peterson

کتاب TOEFL Reading Flash Peterson از انتشارات پترسون برای آمادگی بخش ریدینگ و درک مطلب آزمون تافل و آزمون های هم سطح آن طراحی شده است.

بخش اول این کتاب بر روی انواع سوالات ریدینگ و درک مطلب تمرکز دارد. هر فصل در این بخش به یک نوع از سوالات ریدینگ می‌پردازد. فصل‌های نخستین کتابِ TOEFL Reading Flash Peterson همه انواع سوالات ریدینگ در آزمون تافل را پوشش می‌دهد.

سوالات این کتاب بر اساس درجه سختی (از آسان به سخت) طبقه بندی شده است، به اینصورت که از “سوالات درباره جزئیات” شروع می شود و به سخت ترین نوع سوالات یعنی “سوالات استنتاجی” ختم می‌گردد.

هر چند پاسخگویی به سوالات ریدینگ و درک مطلب نیازمند مهارت بالا در این بخش است، برای این بخش باید مهارت های پایه از قبیل پاسخگویی به سوالات ایده اصلی، جزئیات، کلمات در متن و … را نیز بخوبی بیاموزید.

در کتاب TOEFL Reading Flash Peterson تعداد زیادی از تمرینات ویژه برای مهارت های پاسخگویی به سوالات ریدینگ و درک مطلب وجود دارد که شما را در راه آماده سازی برای آزمون های دشوار زبان کمک می‌کند. در این کتاب سعی شده از متون استاندارد و همسان با آزمون تافل واقعی استفاده شود.

بخش دوم کتاب شامل پنج آزمون کامل ریدینگ و درک مطلب است که به یادگیری شما در طول مطالعه کتاب کمک خواهد کرد. پاسخ کلیدی سوالات این بخش همراه با توضیحات کوتاه در انتهای کتاب آمده است.

این کتاب از مهمترین منابع آزمون های تخصصی زبان مانند زبان عمومی ارشد و دکتری، EPT, MSRT, TOLIMO, MHLE، UTEPT برای تقویت بخش ریدینگ و درک مطلب محسوب می‌شود.

فایل پی دی اف این کتاب را می‌توانید از لینک زیر دریافت کنید.

لینک دانلود کتاب TOEFL Reading Flash (حجم فایل 15 مگابایت)

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب TOEFL Grammar Flash

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *