دانلود کتاب Essential Words For the TOEFL

کتاب Essential Words For the TOEFL

کتاب Essential Words For the TOEFL (واژگان ضروری تافل) به همه سوالات زیر پاسخ می‌دهد:

برای اینکه در آزمون تافل نمره بالایی کسب کنیم چه لغاتی را باید بلد باشیم؟

چرا داشتن دایره لغات قوی برای شرکت در آزمون تافل ضروری است؟

چرا باید دانش کلمات خود را تقویت کنید و چطور در این کار موفق شوید؟

چطور می توانم عملکرد بهتری در آزمون تافل داشته باشم؟

معرفی کتاب Essential Words For the TOEFL

کتاب Essential Words For the TOEFL بارونز طرح و برنامه ای پیش روی شما می گذارد که با استفاده از آن می توانید به تقویت دانش لغات خود بپردازید و خود را برای آزمون تافل و آزمون های همسطح آن آماده کنید.

لغات و تمریناتی در سراسر این کتاب وجود دارد که به شما کمک می کند تا لغاتی را یاد بگیرید که احتمالا در هر بخش از آزمون تافل با آنها مواجه خواهید شد. با دنبال کردن برنامه این کتاب و مهارت یافتن در لغات آن، برای کسب نمره بالا در آزمون تافل آماده خواهید شد.

در ویرایش هفتم کتاب، لغات بازبینی شده و تعداد آن به 500 افزایش یافته است و بخش ریدینگ نیز بروز رسانی شده است. این ویرایش از کتاب واژگان ضروری تافل در نوع خود جامع ترین کتاب در زمینه لغات تافل است که با مطالعه و بررسی گسترده آزمون‌های تافل در دوره‌های گذشته تهیه شده است. نتیجه این تحقیقات کتاب قدرتمند واژگان ضروری تافل است که شما را در جهت موفقیت در آزمون رهنمون می کند.

این کتاب در 6 فصل ارائه می شود که عبارتند از:

فصل اول

این بخش از کتاب Essential Words For the TOEFL به معرفی کامل بخش‌های مختلف آزمون تافل iBT می پردارد و برای هر بخش نیز نمونه سوالاتی در نظر گرفته است. همچنین استراتژی پاسخگوی به هر بخش (لیسنینگ، ریدینگ، اسپکینگ و رایتینگ) را بیان می کند.

فصل دوم

این فصل به اهمیت تقویت دایره واژگان در بخش ریدینگ و درک مطلب می پردازد. در این بخش نیز چند استراتژی برای کسب نمره بالا در تافل آموزش بیان می شود.

فصل سوم

در این فصل برنامه‌ای به شما ارائه می گردد که بر اساس آن باید لغات کتاب را یاد بگیرید.

فصل چهارم

این بخش تکنیک هایی را به شما می آموزد که با استفاده از آن می توانید خودتان واژه سازی کنید. همچنین در این بخش منابعی برای تقویت لغات معرفی می شود.

فصل پنجم

این بخش شامل 30 درس است که هر درس 16 واژه را شامل می شود که همراه با مثال و تمرین است.

فصل ششم

در این بخش یک تست کامل از بخش ریدینگ آزمون iBT ارائه می گردد. این بخش به سوالاتی از بخش ریدینگ می پردازد که مربوط به لغات است.

سخن مولف

ویرایش هفتم کتاب Essential Words For the TOEFL حاصل 25 سال تحقیق و بازبینی مداوم است. از میان هزاران واژه ای که طراحان آزمون ممکن است از آنها استفاده کنند در این کتاب از واژه هایی استفاده شده که بیشترین احتمال را دارند تا در آزمون تافل ظاهر شوند. لغات و استراتژی های ارائه شده در این کتاب برای موفقیت شما در آزمون تافل و آزمون های همسطح آن بسیار مناسب و مفید است.

دانلود کتاب واژگان ضروری تافل – ویرایش هفتم (حجم فایل: 15 مگابایت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *